Login to your Account
Email:
Password:
 

Forgot password? Click here
Request Password

Enter your e-mail:


Our own recipes combine pure heavy whipping cream, grade AA butter and all the finest ingredients available coupled with our unique open fire process gives you the best fudge confection anywhere. Our fudge is sold in 1/4 lb. slices so you can try several different flavors!

        

Maple Plain
$4.50 per 1/4 lb.
Pumpkin
$4.50 per 1/4 lb.
Milk Chocolate
$4.50 per 1/4 lb.
Milk Chocolate Pecan
$4.50 per 1/4 lb.
Vanilla Chocolate Swirl
$4.50 per 1/4 lb.
Praline Pecan
$4.50 per 1/4 lb.
Peanut Butter Chocolate
$4.50 per 1/4 lb.
Chocolate Walnut
$4.50 per 1/4 lb.
Maple Walnut
$4.50 per 1/4 lb.
Good Ol' Vanilla
$4.50 per 1/4 lb.
Plain Ol' Chocolate
$4.50 per 1/4 lb.
Rocky Road
$4.50 per 1/4 lb.
Raspberry Truffle
$4.50
Buy       
Oreo Cookie
$4.50 per 1/4 lb.
Peanut Butter
$4.50 per 1/4 lb.
Penuche
$4.50 per 1/4 lb.